Basın Bültenleri


31.07.2013 Timtaş'ın güçlü altyapısından doğan ve çok yakında yaşama sunulacak iki dev kule! Tim Towers

1972'den beri yapı sektöründe, özellikle altyapı alanındaki başarılarıyla güçlü bir tarihe sahip olan Timtaş, şimdi yepyeni bir yaşam projesini Ankaralılara sunuyor.

Tim Towers; üniversiteler ve seçkin eğitim kurumlarıyla birlikte, yaşamı da kendine çeken ve büyük bir gelişim hızı gösteren İncek'te hayata geçiyor. 142 metre yükseklikte, 38 katlı iki kuleden oluşan proje, 13.387 metrekarelik alan üzerinde kurulu ve 61.500 metrekarelik inşaat alanına sahip. Tim Towers'ta; farklı tip ve büyüklüklerde 2+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere toplam 162 daire bulunuyor. Proje toplam alanının 6000 metrekaresine yeşil alanlar için saklıyor. Yeşili korurken geleceğin enerjisini de düşünen Timtaş, grisu sistemi ile atık suları bahçe sulamasında değerlendiriyor.

Mimari tasarımını Uras&Dilekçi Mimarlık'ın yaptığı kuleler, konumuyla yakaladığı avantajı, dış cephesindeki cesur kararlar ve özgün seçimlerle taçlandırıyor. Tim Towers, şehrin yeni ikonlarından biri olmaya aday cazibesiyle, şimdiden Ankara'ya göz kırpıyor!

Mogan ve Eymir Gölleri, manzaranız için yarışıyor!

İncek, 1200 rakımla Ankara'nın en yüksek bölgelerinden biri. Bu konum Tim Towers'ın 23. kat ve üstündeki daireler için seyrine doyulmaz bir manzara yaratıyor. Mogan ve Eymir Gölleri ile çevresindeki orman, Tim Towers'ın keyfini de kat kat artırıyor.

Penthouse daireler sır gibi saklanıyor!

Her iki blogun en üst katında tek daire olarak yer alan 5+1 Penthouse daireler, giriş çıkışlarına varana kadar tümüyle kişiye özel. Dairelerin ne zaman satışa çıkacağı ve hatta satılıp satılmayacağı bile henüz açıklanmıyor.